POLAND / POLSKA '2024
WOMEN / KOBIETY
as at: 19.05.2024
MEN / MĘŻCZYŹNI
All corrections please send to / Uwagi proszę kierować do
Zbigniew Jonik
60 m (7.65)
100 m (11.40-11.80) - OG: 11.07; EC: 11.24
11.33 +1.9 Magdalena Stefanowicz 210900 AZS-AWF Katowice 4r4 Vári 15.05 11.24-23/11.21w-22
11.34 -0.1 Stefanowicz 3A Chorzów 18.05
11.40A +0.2 Stefanowicz 1r1 Johannesburg 27.03
11.41 -0.1 Krystsina Tsimanouskaya 191196 AZS-AWF Warszawa 6A Chorzów 18.05 11.04-18
11.54A +1.2 Natalia Kaczmarek 170198 Podlasie Białystok 1 Pretoria 27.01 11.73-20
11.60 -0.1 Magdalena Niemczyk 250303 UKS Kolbuszowa 7A Chorzów 18.05 11.41/11.29w-22
11.60 -0.1 Martyna Kotwiła 130199 RLTL Optima Radom 8A Chorzów 18.05 11.37-23/11.28w-22
11.65 -0.6 Aleksandra Piotrowska 011104 Wda Świecie 1B Chorzów 18.05 11.50-23
11.66 +0.9 Nikola Horowska 030101 ALKS AJP Gorzów 1h1 Warszawa 11.05 11.38-23/11.33w-22
11.70 -0.1 Monika Romaszko 130402 Agros Zamość 9A Chorzów 18.05 11.32-23
11.74 +0.9 Ada Kołodziej 240395 AZS-AWF Warszawa 2h1 Warszawa 11.05 11.56-19
11.77 +0.8 Alicja Sielska 120703 AZS-AWF Kraków 1r1 Kraków 09.05 12.26-21
10
11.78 +0.4 Paulina Guzowska 170600 AZS-AWF Katowice 1 Kraków 12.05 11.36/11.34w-21
---
10.94 +0.2 Ewa Swoboda 260797 AZS-AWF Katowice 3 Chorzów 16.07.2023
11.16 +1.3 Krystsina Tsimanouskaya 191196 AZS-AWF Warszawa 1 Warszawa 09.07.2023
wind / z wiatrem
11.44 +2.8 Magdalena Niemczyk 250303 UKS Kolbuszowa 1r1 Stalowa Wola 11.05 11.41/11.29w-22
150 m (18.00)
17.82 -1.4 Alicja Wrona-Kutrzepa 110196 AZS UMCS Lublin 1r1 Lublin 11.05 17.62-23
18.00 -1.4 Wiktoria Gajosz 060706 Tomasovia 2r1 Lublin 11.05 18.56-22
200 m (23.50-24.20) - OG: 22.57; EC: 23.00
22.95 0.0 Krystsina Tsimanouskaya 191196 AZS-AWF Warszawa 2A Chorzów 18.05 22.75/22.60w-23
23.05A +1.4 Natalia Kaczmarek 170198 Podlasie Białystok 1 Pretoria 27.01 22.86-23
23.45 0.0 Martyna Kotwiła 130199 RLTL Optima Radom 5A Chorzów 18.05 22.99-18/22.94w-22
23.46 0.0 Marlena Granaszewska 080698 Podlasie Białystok 6A Chorzów 18.05 23.20/23.12w-23
23.48 +1.6 Nikola Horowska 030101 ALKS AJP Gorzów 1r1 Warszawa 12.05 22.98/22.87w-22
23.74 +1.6 Weronika Bartnowska 160500 AZS-AWF Warszawa 3r1 Warszawa 12.05 23.43/23.28w-23
23.97 +1.6 Julia Dziamska 270903 AZS Poznań 4r1 Warszawa 12.05 23.98-21
24.07 +1.6 Anastazja Kuś 110507 AZS UWM Olsztyn 5r1 Warszawa 12.05 24.02-23
24.08 +1.6 Marta Zimna 280202 AZS Poznań 6r1 Warszawa 12.05 23.57A-21
24.20 +2.0 Julia Ziembicka 210601 niestowarzyszona 1r1 Kraków 09.05 23.79i-23
10
---
22.86 +1.4 Natalia Kaczmarek 170198 Podlasie Białystok 1 Gorzów 29.07.2023
22.92 +1.2 Anna Kiełbasińska 260690 SKLA Sopot 4A Chorzów 25.06.2023
23.00 +0.6 Nikola Horowska 030101 ALKS AJP Gorzów 1 Chengdu 04.08.2023
wind / z wiatrem
23.69 +2.4 Alicja Sielska 120703 AZS-AWF Kraków 1r1 Kraków 12.05 25.18-21
23.70 +3.2 Alicja Wrona-Kutrzepa 110196 AZS UMCS Lublin 1r1 Lublin 11.05 23.54/23.28w-23
24.04 +3.2 Izabela Jastrząb 100200 Agros Zamość 2r1 Lublin 11.05 23.45/23.43w-23
24.14 +2.4 Inga Kanicka 140105 Stal Ostrów Wlkp. 2r1 Kraków 12.05 24.41-22
24.18 +2.4 Kornelia Lesiewicz 140803 AZS-AWF Katowice 3r1 Kraków 12.05 23.74-21
300 m (39.00)
35.52A NR Natalia Kaczmarek 170198 Podlasie Białystok 1 Potchefstroom 30.01 35.92+-23
37.64 Weronika Bartnowska 160500 AZS-AWF Warszawa 1r1 Warszawa 11.05 38.72i-23
37.90 Izabela Smolińska 140199 RLTL GGG Radom 2r1 Warszawa 11.05 39.49-20
37.96 Wiktoria Drozd 200901 AZS UMCS Lublin 1r1 Lublin 08.05 38.55i-23
38.05 Anna Pałys 020395 AZS-AWF Wrocław 1r1 Jelenia Góra 05.05 38.34-20
38.25 Wiktoria Gajosz 060706 Tomasovia 1r1 Lublin 11.05 39.45i-23
38.39 Anastazja Kuś 110507 AZS UWM Olsztyn 1r1 Olsztyn 05.05 38.41-23
38.40 Kornelia Lesiewicz 140803 AZS-AWF Katowice 1r1 Kraków 12.05 37.33i-21
38.46 Marta Zimna 280202 AZS Poznań 1r1 Poznań 28.04 39.29-23
38.82 Paulina Kubis 240304 AZS-AWF Wrocław 2r1 Jelenia Góra 05.05 38.80-22
10
38.84 Julia Dziamska 270903 AZS Poznań 2r1 Poznań 28.04 39.49-22
38.94 Izabela Jastrząb 100200 Agros Zamość 2r1 Lublin 08.05 38.24-21
38.96 Aleksandra Belowska 190502 AZS-AWFiS Gdańsk 1 Gdańsk 12.05 40.23-23
38.98 Dominika Duraj 260405 LKS Ziemi Puckiej 2 Gdańsk 12.05 39.61-20
38.99 Adrianna Topolnicka 040799 AZS UMCS Lublin 3r1 Lublin 08.05 42.34-14
400 m (53.00-55.00) - OG: 50.95; EC: 51.50
50.29 Natalia Kaczmarek 170198 Podlasie Białystok 2 Xiamen 20.04 49.48-23
50.42 Kaczmarek 1A Chorzów 18.05
52.20 Aleksandra Formella 271001 SKLA Sopot 2B Chorzów 18.05 52.96-23
52.32 Marika Popowicz-Drapała280488 Zawisza Bydgoszcz 4A Chorzów 18.05 52.13-23
52.78 Iga Baumgart-Witan 110489 BKS Bydgoszcz 6A Chorzów 18.05 51.02-19
52.83 Kinga Gacka 251001 BKS Bydgoszcz 7A Chorzów 18.05 52.33-22
52.83 Alicja Wrona-Kutrzepa 110196 AZS UMCS Lublin 3B Chorzów 18.05 52.71-23
52.85 Karolina Łozowska 280599 AZS-AWF Warszawa 4B Chorzów 18.05 53.18-23
53.08 Anastazja Kuś 110507 AZS UWM Olsztyn 5B Chorzów 18.05 53.18-23
53.12 Anna Pałys 020395 AZS-AWF Wrocław 6B Chorzów 18.05 52.89-22
53.59 Anna Gryc 161099 AZS-AWF Warszawa 2r1 Warszawa 11.05 53.85-23
10
53.68 Justyna Święty-Ersetic 031292 AZS-AWF Katowice 8A Chorzów 18.05 50.41-18
53.86 Adrianna Janowicz-Półtor.160495 AZS UMCS Lublin 7B Chorzów 18.05 52.82-23
54.24 Wiktoria Drozd 200901 AZS UMCS Lublin 3r1 Warszawa 11.05 53.08-22
54.50 Kornelia Lesiewicz 140803 AZS-AWF Gorzów 8B Chorzów 18.05 51.97A-21
54.66 Weronika Bartnowska 160500 AZS-AWF Warszawa 9A Chorzów 18.05 53.30-23
54.77 Izabela Jastrząb 100200 Agros Zamość 9B Chorzów 18.05 56.07-20
---
51.29 Anna Kiełbasińska 260690 SKLA Sopot 3A Huelva 06.06.2023
500 m (1:14.0)
1:12.96 NYR Lena Pajęcka 251007 Olimpijczyk Wrocław 1 Lubawka 27.04 1:20.26-23
600 m (1:30.0)
1:25.97 Adrianna Topolnicka 040799 AZS UMCS Lublin 1 Stalowa Wola 11.05 1:26.84-23
1:27.59 Angelika Sarna 011097 AZS-AWF Warszawa 1r1 Warszawa 12.05 1:26.27-22
1:29.17 Milena Korbut 080800 AZS-AWF Katowice 2r1 Warszawa 12.05 1:30.38i-23
1:29.24 Sylwana Gajda 101199 AZS-AWF Warszawa 3r1 Warszawa 12.05 1:29.80-23
1:29.94 Patrycja Wyciszkiewicz 080194 AZS Poznań 10r2 Pliezhausen 05.05 1:26.39-19
800 m (2:03.0-2:08.0) - OG: 1:59.30; EC: 2:00.00
2:01.05 Angelika Sarna 011097 AZS-AWF Warszawa 6 Chorzów 18.05 1:59.72-21
2:01.21 Anna Wielgosz 091193 Resovia Rzeszów 1 Kalamáta 12.05 1:59.84-22
2:01.24 Wielgosz 7 Chorzów 18.05
2:01.38 Margarita Koczanowa 010299 AZS-AWF Kraków 2r1 Dublin 04.05 2:01.38-22
2:01.67 Sofia Ennaoui 300895 MKL Szczecin 8 Chorzów 18.05 1:58.98-22
2:02.90 Milena Korbut 080800 AZS-AWF Katowice 9 Chorzów 18.05 2:03.41-23
2:02.91 Koczanowa 10 Chorzów 18.05
2:03.28 Klaudia Kazimierska 030901 Vectra Włocławek 2 Eugene 19.04 2:03.46-22
2:03.98 Martyna Galant 260195 AZS Poznań 1 Graz 12.05 2:01.72-23
2:04.41 Aleksandra Płocińska 051099 Kondycja Piaseczno 1r1 Olkusz 11.05 2:02.38-23
2:04.77 NYR Olivia Cieślak 130307 Vectra Włocławek 1r3 Haverton 12.04 2:06.53-23
2:05.44 Eliza Megger 290899 LKS Pszczyna 2r1 Olkusz 11.05 2:02.42-23
10
2:05.75 Adrianna Topolnicka 040799 AZS UMCS Lublin 11 Montreuil 16.05 1:59.86-22
2:07.01 Sylwana Gajda 101199 AZS-AWF Warszawa 3r1 Olkusz 11.05 2:05.18-23
---
1:59.82 Sofia Ennaoui 300895 MKL Szczecin 8 Chorzów 16.07.2023
1000 m (2:40.0-2:45.0)
2:37.28 Martyna Galant 260195 AZS Poznań 1 Pliezhausen 05.05 2:36.50mx-21
2:38.33 Anna Wielgosz 091193 Resovia Rzeszów 3 Pliezhausen 05.05 2:38.65-21
2:42.97 Eliza Megger 290899 LKS Pszczyna 1 Domažlice 08.05 2:44.11i-21
2:43.29 Julia Jaguścik 161203 AZS-AWF Warszawa 1r1 Warszawa 11.05 2:43.34-23
2:43.54 Zuzanna Wiernicka 211006 RKS Łódź 2r1 Warszawa 11.05 2:47.89i-23
2:44.26 Aleksandra Bereśniewicz 030402 AZS Poznań 3r1 Warszawa 11.05 2:50.85-23
1500 m (4:15.0-4:25.0) - OG: 4:02.50; EC: 4:05.00
4:05.69 Aleksandra Płocińska 051099 Kondycja Piaseczno 5 Chorzów 18.05 4:06.39-23
4:07.54 Eliza Megger 290899 LKS Pszczyna 6 Chorzów 18.05 4:03.04-22
4:08.00 Martyna Galant 260195 AZS Poznań 8 Chorzów 18.05 4:04.11-23
4:08.43 Klaudia Kazimierska 030901 Vectra Włocławek 2r12 Azusa 13.04 4:07.47-20
4:10.71 Kazimierska 5 Des Moines 27.04
4:13.36 Julia Jaguścik 161203 AZS-AWF Warszawa 9 Chorzów 18.05 4:14.55-23
4:17.60 Zuzanna Wiernicka 211006 RKS Łódź 11 Chorzów 18.05 4:17.61-23
4:17.99 Paulina Stempniak 120604 Energetyk Poznań 12 Chorzów 18.05 4:18.76-23
4:20.05 Katarzyna Nowakowska 211003 AML Słupsk 1r2 Des Moines 26.04 4:25.01-23
4:20.87 Zofia Dudek 251201 Polonia Warszawa 3 Stanford 30.04 4:19.02-23
4:23.14 Oliwia Kopeć 290306 AZS-AWF Warszawa 13 Chorzów 18.05 4:29.11-23
10
4:24.72 Wiktoria Klębowska 200100 AZS-AWF Katowice 7 Bloomington 03.04 4:29.12-19
4:24.77 Olimpia Breza 140202 Remus Kościerzyna 14 Chorzów 18.05 4:18.82-21
---
4:03.68 Sofia Ennaoui 300895 MKL Szczecin 4 Madrid 22.07.2023
4:04.11 Martyna Galant 260195 AZS Poznań 7 Ostrava 27.06.2023
mile / mila (4:50.0)
4:44.57 NYR Olivia Cieślak 130307 Vectra Włocławek 7 Arcadia 06.04 4:45.62-23
2000 m (6:00.0)
3000 m (9:15.0-9:45.0)
9:07.98 Olimpia Breza 140202 Remus Kościerzyna 1 Pliezhausen 05.05 9:19.15-21
9:25.08 Zuzanna Wiernicka 211006 RKS Łódź 3 Pliezhausen 05.05 9:21.40-23
9:40.59 Beata Niemyjska 090201 Zantyr Sztum 1 Val-de-Reuil 12.05 9:37.24i-23
9:43.40 Paulina Stempniak 120604 Energetyk Poznań 1 Poznań 04.05 9:40.24-23
5000 m (16:20.0-17:00.0) - OG: 14:52.00; EC: 15:15.00
15:28.13 NUR Olimpia Breza 140202 Remus Kościerzyna 7A Karlsruhe 11.05 16:03.36-23
15:31.54 Alicja Konieczek 021194 AZS Poznań 16r1 Azusa 12.04 15:30.61-23
15:50.61 Aneta Konieczek 080697 Nadodrze Powodowo 10r2 Azusa 12.04 15:43.35-23
16:10.13 Katarzyna Nowakowska 211003 AML Słupsk 2rA3 Azusa 12.04 16:34.76-23
16:11.59 Zofia Dudek 251201 Polonia Warszawa 32r1 Azusa 12.04 15:32.89-23
16:13.62 Dudek 4r2 Stanford 26.04
16:26.25 Wiktoria Klębowska 200100 AZS-AWF Katowice 18r4 Azusa 12.04 16:59.72-23
16:31.49 Małgorzata Karpiuk 040103 Podlasie Białystok 1 Białystok 05.05 16:31.30-23
16:34.52 Aleksandra Szulska 090405 AZS-AWFiS Gdańsk 4r2 Lewisburg 14.04 16:51.44-23
16:43.67 Martyna Krawczyńska 211104 Prefbet-Sonarol 2 Białystok 05.05 17:00.17-23
10000 m (33:30.0-35:00.0) - OG: 30:40.00; EC: 32:00.00
33:49.64 Olimpia Breza 140202 Remus Kościerzyna 1A Ustka 13.04 34:32.45-23
33:49.64 Julia Koralewska 170202 AZS-AWFiS Gdańsk 2A Ustka 13.04 33:48.95-23
33:58.43 Angelika Mach 070991 AZS UMCS Lublin 3A Ustka 13.04 33:12.31-22
34:00.79 Patrycja Kapała 260397 AZS UMCS Lublin 4A Ustka 13.04 33:49.96-22
34:02.51 Beata Niemyjska 090201 Zantyr Sztum 5A Ustka 13.04 35:16.54-23
34:06.14 Małgorzata Karpiuk 040103 Podlasie Białystok 6A Ustka 13.04 34:25.99-23
34:15.31 Iwona Bernardelli 190285 KS Prefbet-Sonarol 7A Ustka 13.04 32:55.06-17
5 km (17:00)
15:48 Martyna Galant 260195 AZS Poznań 10 Paris 05.04 17.42-21
15:54 Sabina Jarząbek 051293 KKL Kielce 1 Białystok 11.05 15:58-23
16:14 Izabela Paszkiewicz 090188 AZS UMCS Lublin 1 Wiązowna 25.02 15:49-17
16:33+ Aleksandra Brzezińska 300791 MKL Toruń Den Haag 10.03 16:06-22
16:35 Martyna Masłowska 030290 ULKS Bystrzyca Kł. 1 Warszawa 24.03 16:58-22
16:35 Małgorzata Karpiuk 040103 Podlasie Białystok 4 Białystok 11.05 16:28-23
16:36+ Anna Bańkowska 310390 Podlasie Białystok 40 Valencia 14.01 16:08-23
16:39+ Monika Jackiewicz 181292 MKL Szczecin 5 Sevilla 28.01 16:16-21
16:41 Karolina Bilawa 120595 Nadodrze Powodowo 2 Warszawa 24.03 17:01-22
16:45+ Beata Niemyjska 090201 Zantyr Sztum 2 Poznań 17.03 16:51-22
10
16:46+ Julia Koralewska 170202 AZS-AWFiS Gdańsk 3 Poznań 17.03 17.23-22
16:51+ Iwona Bernardelli 190285 KS Prefbet-Sonarol 9 Sevilla 28.01 15:54-14
16:51 Beata Klimek 010199 AZS-AWF Biała Podl. 3 Warszawa 24.03 17:00-23
16:53+ Marta Łagownik 110595 niest.Gdańsk 2 Gdynia 11.02 16:53-22
16:58+ Joanna Woźniak 070601 RAZ Sczecon 5 Poznań 17.03 ?
10 km (35:00)
32:42 Sabina Jarząbek 051293 KKL Kielce 1 Poznań 17.03 33:06-23
33:13 Joanna Woźniak 070601 RAZ Sczecon 2 Poznań 17.03 35:18-21
33:18+ Monika Jackiewicz 181292 MKL Szczecin 6 Sevilla 28.01 32:44-23
33:20+ Aleksandra Brzezińska 300791 MKL Toruń Den Haag 10.03 32:41-22
33:23 Beata Niemyjska 090201 Zantyr Sztum 3 Poznań 17.03 34:33-23
33:25 Anna Bańkowska 310390 Podlasie Białystok 37 Valencia 14.01 33:02-19
33:33 Julia Koralewska 170202 AZS-AWFiS Gdańsk 4 Poznań 17.03 34.36-23
33:49 Sylwia Indeka 190697 LKS Pszczyna 3 Kraków 13.04 36:27-23
34:06+ Iwona Bernardelli 190285 KS Prefbet-Sonarol 13 Sevilla 28.01 32:40-14
34:10 Martyna Masłowska 030290 ULKS Bystrzyca Kł. 6 Poznań 17.03 34:15-22
10
34:18+ Izabela Paszkiewicz 090188 AZS UMCS Lublin 29 Sevilla 18.02 31:49-21
34:24 Martyna Młynarczyk 310789 Salco Niepołomice 4 Kraków 13.04 -0-
34:55 Sylwia Ślęzak 071195 Budowlani Częst. 8 Poznań 17.03 35:20-22
35:00 Marta Łagownik 110595 niest.Gdańsk 2 Gdynia 11.02 34:26-22
HMar / Półmaraton (73.30-78:00) - EC: 70:30/2:29:00
70:39 Monika Jackiewicz 181292 MKL Szczecin 7 Sevilla 28.01 72:50-21
72:05 Jackiewicz 6 Warszawa 24.03
72:29 Aleksandra Brzezińska 300791 Zawisza Bydgoszcz 6 Den Haag 10.03 72:11-22
72:42 Sabina Jarząbek 051293 KKL Kielce 7 Warszawa 24.03 74:35-23
72:46+ Jackiewicz 27 Sevilla 18.02
73:01+ Izabela Paszkiewicz 090188 AZS UMCS Lublin 32 Sevilla 18.02 70:13-21
73:17 Anna Bańkowska 310390 Podlasie Białystok 9 Warszawa 24.03 73:07-19
73:26+ Iwona Bernardelli 190285 KS Prefbet-Sonarol 40 Sevilla 18.02 72:00-15
74:15 Beata Niemyjska 090201 Zantyr Sztum 10 Warszawa 24.03 79:43-23
75:08 Beata Michałków 140490 KRT Jelenia Góra 12 Warszawa 24.03 75:28-22
76:18 Emilia Mazek 220193 AZS-AWF Warszawa 13 Warszawa 24.03 74:34-23
76:50 Ewa Jagielska 251082 KS Prefbet-Sonarol 4 Białystok 12.05 76:12-15
10
76:56 Monika Brzozowska 190584 KS Akantos Łoniowa 1 Kraków 24.03 75:46-23
76:56 Dominika Stelmach 280282 Athletics Warszawa 5 Białystok 12.05 75:17-17
77:55 Elżbieta Glinka 93 niest.Warszawa 15 Warszawa 24.03 84:07-23
77:56 Martyna Wychowałek 161294 P.Bieganie Sieradz 16 Warszawa 24.03 80:23-18
---
2:28:36 Aleksandra Lisowska 121290 AZS UWM Olsztyn 1 München 15.08.2022
2:26:19 Angelika Mach 070991 AZS UMCS Lublin 33 Valencia 03.12.2023
2:27:20 Aleksandra Brzezińska 300791 MKL Toruń 38 Valencia 03.12.2023
2:28:35 Izabela Paszkiewicz 090188 AZS UMCS Lublin 43 Valencia 03.12.2023
Mar / Maraton (2:40:00-2:50:00) - OG: 2:26:50
2:30:47 Iwona Bernardelli 190285 KS Prefbet-Sonarol 30 Sevilla 18.02 2:27:47-15
2:31:25 Anna Bańkowska 310390 Podlasie Białystok 34 Sevilla 18.02 2:31:16-21
2:34:25 Aleksandra Brzezińska 300791 Zawisza Bydgoszcz 1 Łódź 28.04 2:27:30-23
2:36:07 Emilia Mazek 220193 AZS-AWF Warszawa 2 Łódź 28.04 2:34:03-23
2:36:33 Bańkowska 3 Łódź 28.04
2:39:20 Bernardelli 4 Łódź 28.04
2:40:58 Martyna Młynarczyk 310789 Salco Niepołomice 52 Sevilla 18.02 -0-
2:41:50 Ewa Jagielska 251082 KS Prefbet-Sonarol 1 Toruń 23.03 2:34:43-23
2:43:30 Monika Brzozowska 190584 KS Akantos Łoniowa 2 Kraków 14.04 2:42:06-23
2:44:48 Beata Michałków 140490 KRT Jelenia Góra 3 Kraków 14.04 2:40:42-19
2:45:28 Martyna Wychowałek 161294 P.Bieganie Sieradz 5 Łódź 28.04 2:47:31-23
2:46:30 Aleksandra Tarnowska 01 niest.Katowice 1 Dębno 12.05 2:52:11-23
10
2:49:44dh Ewa Zaborowska 140492 Wejher Wejherowo 44 Boston 15.04 2:49:00-22
---
2:25:52 Aleksandra Lisowska 121290 AZS UWM Olsztyn 29 Valencia 03.12.2023
2:26:19 Angelika Mach 070991 AZS UMCS Lublin 33 Valencia 03.12.2023
100 km (9:59:59)
9:58:59+ Patrycja Bereznowska 171075 Wieliszew Heron T. 2 Taipei 25.02 7:57:42-22
1500 mS / 1500 m prz. (5:00.00)
2000 mS / 2000 m prz. (7:00.0)
6:15.81 Kinga Królik 260999 Azymut Pabianice 2r1 Pliezhausen 05.05 6:10.50-23
6:29.86 Martyna Krawczyńska 211104 Prefbet-Sonarol 1 Warszawa 12.05 6:25.79-23
6:34.29 Julia Koralewska 170202 AZS-AWFiS Gdańsk 15r1 Pliezhausen 05.05 6:22.72-23
3000 mS / 3000 m prz. (10:00.0-10:45.0) - OG: 9:23.00; EC: 9:37.00
9:22.52 Alicja Konieczek 021194 AZS Poznań 5 Westwood 17.05 9:21.89-23
9:33.17 Aneta Konieczek 080697 Nadodrze Powodowo 4 Chorzów 18.05 9:25.98-21
9:34.09 Kinga Królik 260999 Azymut Pabianice 5 Chorzów 18.05 9:31.84-23
9:38.52 An. Konieczek 3 Des Moines 27.04
10:00.32 Julia Koralewska 170202 AZS-AWFiS Gdańsk 12 Huelva 30.04 9:46.46-23
10:01.21 Patrycja Kapała 260397 AZS UMCS Lublin 10 Chorzów 18.05 9:42.63-23
10:05.37 Agnieszka Chorzępa 140101 AZS-AWF Warszawa 11 Chorzów 18.05 9:54.14-23
10:08.29 Martyna Krawczyńska 211104 Prefbet-Sonarol 12 Chorzów 18.05 10:12.68-23
10:19.19 Wiktoria Klębowska 200100 AZS-AWF Katowice 2 Villanova 10.05 10:20.02-19
10:30.16 Nikola Matysik 060401 KKB MOSiR Krosno 5r1 Winston-Salem 19.04 10:55.84-22
100 mH / 100 m ppł. (13.40-14.20) - OG: 12.77; EC: 12.98
12.53 +1.7 Pia Skrzyszowska 200401 AZS-AWF Warszawa 3 Doha 10.05 12.51-22
13.02 +1.1 Klaudia Wojtunik 150599 AZS Łódź 3A Chorzów 18.05 12.97-21
13.07 +1.8 Alicja Sielska 120703 AZS-AWF Kraków 1r2 Kraków 12.05 13.84-22
13.11 +1.1 Marika Majewska 050502 AZS-AWF Gorzów 5A Chorzów 18.05 13.06-23
13.16 -0.4 Sielska 1B Chorzów 18.05
13.17 +0.2 Wojtunik 1 Kalamáta 12.05
13.19 +1.8 Klaudia Siciarz 150398 AZS-AWF Kraków 2r2 Kraków 12.05 12.82-19/12.74w-18
13.33 -0.4 Kaja Wesołowska 180701 AZS Poznań 2B Chorzów 18.05 13.49-23
13.39 -0.6 Majewska 7 Montreuil 16.05
13.40 +1.1 Karolina Kołeczek 150193 Olimpia Grudziądz 6A Chorzów 18.05 12.75/13.67w-19
(10/7)
13.45 +1.8 Karolina Gajewska 140201 AZS-AWF Kraków 3r2 Kraków 12.05 13.35-23
13.45 -0.4 Wiktoria Gadajska 080106 RLTL GGG Radom 1 Warszawa 18.05 13.34y-23
13.50 +1.1 Weronika Nagięć 270602 AZS-AWF Kraków 8A Chorzów 18.05 13.14-23
10
13.57 +1.8 Maja Olszak 300704 AZS-AWF Kraków 4r2 Kraków 12.05 13.66-23
13.72 +1.6 Paulina Ligarska 090496 SKLA Sopot 1h- Warszawa 11.05 13.87-23
13.81 -0.4 Zuzanna Zając 141106 AZS-AWF Katowice 4B Chorzów 18.05 13.18y-23
13.82 -0.4 Nikola Brożyna 271205 RLTL GGG Radom 2 Warszawa 18.05 14.29-23
14.02 -1.0 Liwia Włoszczyk 250604 Wisła Puławy 1 Biała Podlaska 18.05 13.74-23
14.07 -0.4 Martyna Skierkowska 050100 AZS-AWF Warszawa 6B Chorzów 18.05 13.49-23
---
12.96 +0.4 Klaudia Siciarz 150398 AZS-AWF Kraków 3h- Poznań 18.06.2023
wind / z wiatrem
13.07 +3.4 Klaudia Wojtunik 150599 AZS Łódź 1r1 Alexándria 08.05 12.97-21
13.12 +2.4 Sielska 1r1 Kraków 12.05
U-18 (76.2cm)
13.75 +1.0 Vanessa Michaluk 301208 Bolesłavia 1 Jelenia Góra 05.05
13.93 -1.3 Zofia Rojek 030207 AZS-AWF Gorzów 1 Warszawa 18.05
wind / z wiatrem
14.19 +2.1 Aleksandra Longosz 310107 Olimpijczyk Wrocław 1h- Leszno 21.05
300 mH / 300 m ppł. (44.00)
40.99 Izabela Smolińska 140199 RLTL GGG Radom 1r1 Warszawa 12.05 45.67-14
42.77 Julia Winogrodzka 211004 Zawisza Bydgoszcz 1 Leszno 11.05 44.85-20
43.64 Olivia Greiner 220404 AZS PO Opole 1 Opole 11.05 -0-
400 mH / 400 m ppł. (58.00-61.00) - OG: 54.85; EC: 55.70
56.46 Izabela Smolińska 140199 RLTL Optima Radom 5 Chorzów 18.05 56.89-23
56.91 Anna Gryc 161099 AZS-AWF Warszawa 6 Chorzów 18.05 57.71-23
56.93 Joanna Linkiewicz 020590 AZS-AWF Wrocław 7 Chorzów 18.05 54.93-21
57.70 Gryc 1 Warszawa 12.05
59.55 Julia Sokołowska 260100 AZS-AWF Warszawa 8 Chorzów 18.05 58.80-23
60.13 Gabriela Wójcik 010303 AZS-AWF Kraków 9 Chorzów 18.05 59.66-23
60.65 Aleksandra Wruszak 310102 ZLKL Zielona Góra 1 Leganés 13.04 63.62-21
HJ / Skok wzwyż (1.92-1.84-1.75) - OG: 1.97; EC: 1.92
1.90 Maria Żodzik 970119 Podlasie Białystok 1 Chorzów 18.05 1.96-21
1.85 Paulina Borys 140598 SKLA Sopot 5 Chorzów 18.05 1.87i-16
1.83 Wiktoria Miąso 141101 Resovia Rzeszów 2 Antalya 28.04 1.90-22
1.83 Alicja Wysocka 050303 Resovia Rzeszów 3 Antalya 28.04 1.78-22
PV / Skok o tyczce (4.50-4.00-3.80) - OG: 4.73; EC: 4.50
4.27A Lilly Nichols 230306 SKLA Sopot 1 Lakewood 16.05 4.06-22
4.20 Anna Łyko 300501 AZS-AWF Wrocław 1 Oleśnica 11.05 4.26sq-19
4.20 Zofia Gaborska 040804 MKL Szczecin 1 Szczecin 15.05 3.90i-23
4.11A Nichols 1 Windsor, CO 09.05
4.06 Nichols 1 Lafayette 13.04
4.00 Łyko 1 Jelenia Góra 05.05
4.00 Emilia Kusy 091298 SKLA Sopot 1 Nakło 11.05 4.25-23
4.00 Victoria Kalitta 130801 Zawisza Bydgoszcz 1 Warszawa 12.05 4.16sq-21
3.91 Natalia Biskupska 160805 KKL Kielce 1 Kielce 12.05 3.90i-23
3.80 Laura Tyszko 141207 AZS-AWFiS Gdańsk 2 Szczecin 15.05 3.90-23
LJ / Skok w dal (6.60-6.30-6.00) - OG: 6.86; EC: 6.70
6.56 -0.6 Nikola Horowska 030101 ALKS AJP Gorzów 4 Chorzów 18.05 6.61/6.68w-23
6.52 -0.6 Magdalena Bokun 290596 AZS-AWF Katowice 5 Chorzów 18.05 6.71-21
6.47 +1.5 Anna Matuszewicz 050403 MKL Toruń 1 Aleksandrów 04.05 6.51-22
6.39 +0.9 Matuszewicz 1 Sieradz 11.05
6.34 +0.2 Roksana Jędraszak 280502 AZS Poznań 2 Aleksandrów 04.05 6.42-22
6.30 +1.2 Magdalena Bokun 290596 AZS-AWF Katowice - Warszawa 11.05 6.71-21
6.04 +1.4 Joanna Bujarowicz 140103 Mokasyn Płoty H Warszawa 19.05 6.11-23
6.02 -0.3 Paulina Ligarska 090496 SKLA Sopot - Warszawa 19.05 6.14i-21
wind / z wiatrem
6.30 +3.4 Bokun 1 Warszawa 11.05
6.19 +2.8 Paulina Ligarska 090496 SKLA Sopot H Warszawa 19.05 6.14i-21
TJ / Trójskok (13.85-13.00-12.50) - OG: 14.55; EC: 14.15
13.56 +1.2 Agnieszka Bednarek 140698 AZS Łódź 1 Lisboa 18.05 13.58/13.73w-22
13.11 -0.8 Bednarek 1 Sieradz 11.05
13.02 +0.7 Amelia Kubala 090603 SKLA Sopot 1 Gdańsk 12.05 12.63-23
SP / Pchnięcie kulą (18.00-16.00-14.00) - OG: 18.80; EC: 18.00
18.05 Klaudia Kardasz 020596 Podlasie Białystok 2 Chorzów 18.05 18.63i-19
(18.05 x 17.65 17.97 17.97 x )
17.80 Kardasz 5 Santa Cruz de T. 15.05
17.66 Kardasz 1 Athína 24.04
17.59 Kardasz 1 Białystok 05.05
17.08 Zuzanna Maślana 010504 MLKL Płock 1u23A Leiria 09.03 17.25-23
16.86 Maślana 7 Santa Cruz de T. 15.05
16.45 Maślana 1 Kielce 12.05
16.23 Maślana 5 Chorzów 18.05
16.13 Maślana 2 Białystok 05.05
14.13 Martyna Karwowska 090901 Podlasie Białystok 2 Kielce 12.05 14.35-23
U18 (3 kg)
16.90 NRu16 Kinga Jackowska 110309 Jurand Szczytno 1 Warszawa 18.05
16.06 NRu16 Jackowska 1-y Warszawa 11.05
15.62 Iga Wysoczańska 240207 Jurand Szczytno 1 Białogard 11.05
14.69 Amanda Ike 090709 AZS-AWF Warszawa 1u16 Warszawa 11.05
14.66 Maja Bielecka 201207 RLTL GGG Radom 3 Wrocław 18.05
DT / Rzut dyskiem (61.00-54.00-48.00) - OG: 64.50; EC: 60.50
60.91 Daria Zabawska 160495 AZS UMCS Lublin 1 Aleksandrów 27.04 62.36-19
60.63 Zabawska 7A Leiria 10.03
59.82 Zabawska 1 Aleksandrów 04.05
57.89 Zabawska 1 Graz 12.05
56.56 Zabawska 7 Montreuil 16.05
54.70 Karolina Urban 181098 AZS-AWFiS Gdańsk 1 Słupsk 05.05 59.81-22
54.63 Urban 5 Andújar 17.05
53.91 Weronika Muszyńska 050401 AZS UMCS Lublin 1 Kielce 27.04 55.16-23
50.68 Martyna Dobrowolska 110703 AZS-AWFiS Gdańsk 1 Gdańsk 12.05 54.79-23
U16 (0.75 kg)
48.64 Kinga Jackowska 110309 Jurand Szczytno 1 Olsztyn 05.05
WT / Rzut ciężarem (18.00-17.00)
HT / Rzut młotem (71.00-66.00-55.00) - OG: 74.00; EC: 71.20
71.16 Anita Włodarczyk 080885 Skra Warszawa 3 Chorzów 18.05 82.98-16
(68.45 69.20 71.16 70.98 x 70.87)
70.15 Katarzyna Furmanek 190296 KKL Kielce 1 Kielce 22.03 73.61-20
69.98 Malwina Kopron 161194 Wisła Puławy 1 Kielce 12.05 76.85-17
69.71 Furmanek 1 Białystok 05.05
69.21 Furmanek 2 Kielce 12.05
68.57 Ewa Różańska 221200 Podlasie Białystok 2 Białystok 05.05 72.12-22
67.75 Różańska 3 Kielce 12.05
67.16 Furmanek 1 Kielce 27.04
67.12 Aleksandra Śmiech 021097 Agros Zamość 7A Leiria 10.03 71.14-23
66.96 Różańska 2 Kielce 22.03
66.72 Różańska 8A Leiria 10.03
66.65 Różańska 7 Chorzów 18.05
66.29 Śmiech 3 Białystok 05.05
66.08 Śmiech 8 Chorzów 18.05
(14/5)
63.97 Agata Jędrzejczak 171295 ALKS AJP Gorzów 1 Żary 26.04 64.94-17
63.66 Karolina Bomba 110102 Skra Warszawa 1 Warszawa 18.05 63.41-23
63.50 Marika Kaczmarek 250496 KKL Kielce 5 Kielce 12.05 66.99-20
63.16 Aleksandra Nowaczewska 311002 Start Nakło 4 Białystok 05.05 64.18-23
57.46 Weronika Kaniowska 270904 AZS-AWF Gorzów 2c1 Stargard 11.05 59.95-23
10
56.52 Aneta Orzechowska 210206 Vectra Włocławek 2 Nakło 11.05 52.79-23
---
74.81 Anita Włodarczyk 080885 Skra Warszawa 1 Banská Bystrica 20.07.2023
72.35 Malwina Kopron 161194 Wisła Puławy 6QA Budapest 23.08.2023
U-18 (3 kg)
63.40 Maria Pracharczyk 230707 Skra Warszawa 1 Warszawa 18.05
57.41 Zuzanna Śmiglewska 280907 Park Zduńska Wola 2 Warszawa 18.05
JT / Rzut oszczepem (59.00-54.00-48.00) - OG: 64.00; EC: 60.00
62.72 Maria Andrejczyk 090396 Hańcza Suwałki 3 Offenburg 12.05 71.40-21
(59.96 59.92 62.72 59.80 x - )
62.20 Andrejczyk 2 Chorzów 18.05
( x 54.87 58.95 62.20 58.85 x )
62.03 Andrejczyk 1 Białystok 05.05
(55.08 54.52 x 62.03 x 56.35)
60.08 Marcelina Witek-Konofał 020695 AML Słupsk 3A Leiria 09.03 66.53-18
(52.29 x 60.08 x 56.66 x )
57.88 Witek-Konofał 2 Białystok 05.05
57.35 Małgorzata Maślak 240101 ULKS Tychowo 1 Słupsk 05.05 57.19-23
56.16 Witek-Konofał 6 Chorzów 18.05
55.04 Andrejczyk 9A Leiria 09.03
54.25 Witek-Konofał 6 Huelva 30.04
54.17 Gabriela Andrukonis 170902 Podlasie Białystok 7 Chorzów 18.05 57.04-23
(10/4)
50.10 Viktoriia Derkach 190505 MKL Szczecin 1 Białogard 11.05 51.77-23
U-18 (500 g)
48.23 Amelia Gibas 011008 Brzezina Osiek 1 Ostrava 16.03
Hep / Siedmiobój (5.500-5.000) - OG: 6480; EC: 6300
6098 Paulina Ligarska 090496 SKLA Sopot 1 Warszawa 19.05 6241-22
(14.03/-4.1-1.74-13.70-24.89/-0.4 / 6.19/+2.8-44.18-2:14.88)
5891 Julia Słocka 180201 AZS-AWF Warszawa 6 Brescia 28.04 5890-23
(14.47/-2.0-1.71-13.55-25.23/-1.7 / 5.99/+1.2-47.13-2:19.49)
5825 Ligarska 9 Brescia 28.04
(14.23/-0.8-1.68-13.71-25.47/-1.7 / 5.93/+0.7-43.10-2:16.25)
5692 Edyta Bielska 170601 SKLA Sopot 3 Warszawa 19.05 6062-23
(14.41/-4.1-1.71-12.26-25.14/-0.4 / 5.77/+0.5-39.32-2:13.25)
5461 Paulina Kubis 240304 AZS-AWF Wrocław 5 Warszawa 19.05 5547-22
(14.56/-4.1-1.65-10.37-24.50/-0.4 / 5.79/+1.0-31.03-2:21.43)
5095 Kornelia Sura 280602 AZS-AWF Warszawa 6 Warszawa 19.05 5341-21
(15.13/+0.4-1.62-11.10-26.57/+1.5 / 5.46/+0.8-39.21-2:20.17)
5085 Patrycja Gajewska 251102 SKLA Sopot 7 Warszawa 19.05 5195-22
(14.52/-4.1-1.68-10.08-25.80/+1.5 / 5.51/+2.9-28.52-2:18.31)
---
6480 Adrianna Sułek 030499 Brda Bydgoszcz 3 Götzis 28.05.2023
dual nationality athlete / zawodniczka posiadająca podwójne obywatelstwo
5788 Sophia Mulder (NED) 110902 AZS Poznań 2 Warszawa 19.05 5676-23
(14.24/-4.1-1.74-11.99-24.97/-0.4 / 5.89/-1.0-38.63-2:12.18)
U-18 (76.2cm/3kg/500g)
5047 Laura Wiesztort 200808 AZS UMCS Lublin 1 Słubice 12.05
(14.55/+0.7-1.66-11.71-25.39/-0.2 / 5.43/+1.9-24.68-2:22.52)
3000 mW / Chód 3000 m (13:00-14:00)
13:27+ Olga Chojecka 300697 WLKS Nowe Iganie 17 Poděbrady 06.04 12:42.06i-22
13:27+ Katarzyna Zdziebło 281196 Stal Mielec 19 Poděbrady 06.04 12:35.45i-22
5000 mW / Chód 5000 m (23:00-24:00)
22:23+ Olga Chojecka 300697 WLKS Nowe Iganie 14 Poděbrady 06.04 21:29.24-23
22:26+ Katarzyna Zdziebło 281196 Stal Mielec 15 Poděbrady 06.04 21:13.69-20
10 kmW / Chód 10 km (47:00-50:00)
43:55.80 Olga Chojecka 300697 WLKS Nowe Iganie 1 Warszawa 27.03 45:01+-22
44:08.43 Katarzyna Zdziebło 281196 Stal Mielec 2 Warszawa 27.03 43:51+-22
44:54+ Zdziebło 9 Poděbrady 06.04
44:55+ Chojecka 11 Poděbrady 06.04
46:02+ Zdziebło 10 Dudince 16.03
46:34 Agnieszka Ellward 260389 Flota Gdynia 2 Porto de Mós 07.01 46:46-16
47:43 Magdalena Żelazna 160404 AZS-AWF Gorzów 1 Warszawa 05.05 47:47.26-23
49:16 Anna Zdziebło 201101 Stal Mielec 3u23 Dudince 16.03 50:52-23
49:42+ Izabela Krzyżanowska 250204 ALKS AJP Gorzów 27 Dudince 16.03 50:18-22
20 kmW / Chód 20 km (1:40:00-1:50:00) - OG: 1:29:20; EC: 1:31:40
1:30:31 Katarzyna Zdziebło 281196 Stal Mielec 12 Poděbrady 06.04 1:27:31-22
1:31:22 Olga Chojecka 300697 WLKS Nowe Iganie 14 Poděbrady 06.04 1:30:34-22
1:31:18 Zdziebło 4 Warszawa 05.05
1:31:41 Zdziebło 6 Dudince 16.03
1:36:25 Magdalena Żelazna 160404 AZS-AWF Gorzów 21 Dudince 16.03 1:43:05-23
1:39:27 Agnieszka Ellward 260389 Flota Gdynia 39 Antalya 21.04 1:36:18-21
1:41:23 Izabela Krzyżanowska 250204 ALKS AJP Gorzów 24 Dudince 16.03 1:49:03-22
1:43:54 Anna Zdziebło 201101 Stal Mielec 18 Warszawa 05.05 1:42:10-23
1:44:55 Ewelina Cymbalińska 061104 AZS UMCS Lublin 26 Dudince 16.03 1:50:26-23
1:46:47 Kinga Waleriańczyk 190802 Sztorm Kołobrzeg 21 Warszawa 05.05 1:46:19-22
35 kmW / Chód 35 km (3:40:00) - EC: 2:53:30
50 kmW / Chód 50 km (5:00:00)
4x100 m (46.00) - OG: ranking; EC: ranking
42.81 Polska 1h2 Nassau 04.05 NR 42.61-22
(Krystsina Tsimanouskaya, Monika Romaszko, Magdalena Stefanowicz, Ewa Swoboda)
4x200 m (1:40.0)
4x400 m (3:40.0) - OG: ranking; EC: ranking
3:24.72 Polska 2 Nassau 05.05 NR 3:20.53-21
(Marika Popowicz-Drapała, Iga Baumgart-Witan, Justyna Święty-Ersetic, Natalia Kaczmarek)
3:27.11 Polska 1h3 Nassau 04.05
(Marika Popowicz-Drapała, Kinga Gacka, Alicja Wrona-Kutrzepa, Natalia Kaczmarek)
4x800 m
OG - Qualification period for entry standard: 01.07.2023 - 30.06.2024
10000, W20km, Hep, Relays: 31.12.2022 - 30.06.2024
Mar: 06.11.2022 - 05.05.2024
EC - Qualification period for entry standard: 27.05.2023 - 26.05.2024
10000, HMar, W20km, Hep: 27.11.2022 - 26.05.2024
Relays: 01.01.2023 - 26.05.2024